Pars Gamers Forums
مدهای سری بازی GTA - نسخه قابل چاپ

+- Pars Gamers Forums (http://www.parsgamers.com/forum)
+-- انجمن: دانلود فایل (/forum-12.html)
+--- انجمن: فایل‌های تقلب (/forum-102.html)
+---- انجمن: پــچ (/forum-17.html)
+---- موضوع: مدهای سری بازی GTA (/thread-2208.html)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: مدهای سری بازی GTA - Mr.Sina - 01-19-2012 12:08 AM

New HQ Ford Sierra |GTA San Andreas

(دوستانی که بعد از نصب این مد با رنگ بندی و سرعت اتومبیل مشکل داشتند مد رو دوباره install کرده و در صفحه install برنامه ggmm مقادیر زیر رو در فیلد های هم نام در برنامه وارد نمایند.دقت داشته باشید که نام فیلد با رنگ قرمز مشخص شده و مقدار فیلد هم در زیر نام قرمز رنگش نوشته شده)

carcols.dat
buffalo, 1,0, 0,1, 75,0, 6,0

carmods.dat
buffalo, nto_b_s, nto_b_s, nto_b_tw

handling.cfg
BUFFALO 1900.0 1750.0 1.7 0.0 0.3 -0.2 70 0.85 0.85 0.45 5 370.0 32.0 10.0 R P 7.5 0.40 0 30.0 0.34 0.10 3.0 0.10 0.0 0.5 0.4 0.17 0.72 35000 00000004 00300002 0 1 0

vehicles.ide
402, buffalo, buffalo, car, BUFFALO, BUFFALO, null, executive, 10, 0, 0, -1, 0.65, 0.65, 0

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مدهای سری بازی GTA - Mr.Sina - 01-19-2012 02:15 PM

Civilian_Stinger | GTA San Andreas

قطعا دوستانی که GTA IV زیاد بازی کردند این اتومبیل رو میشناسند.حالا امکان رانندگی با آن در سان آندریاس هم فراهم شده است

handling.cfg :

1600.0 2700.0 2.0 0.0 -0.2 -0.24 70 0.75 0.86 0.48 5 302.0 32.0 5.0 R P 8.0 0.52 0 30.0 1.0 0.20 0.0 0.25 -0.10 0.5 0.3 0.40 0.54 100000 2004 4 0 0 1

vehicles.dat :

null, ignore, 10, 0, 0, -1, 0.78, 0.78, -1

carmods.dat :

nto_b_l, nto_b_s, nto_b_tw

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مدهای سری بازی GTA - Mr.Sina - 01-20-2012 12:59 AM

stallion | GTA Vice City

یکی دیگر از اتومبیل های GTA IV اینبار برای Vice city

RE: مدهای سری بازی GTA - Mr.Sina - 01-22-2012 07:50 PM

ATM Account | GTA IV

مدی که در پیش روی شماست.این قابلیت را ایجاد کرده که از بانک در بازی GTA IV به بهترین نحو بهره برد.دوستانی که GTA IV را بازی کرده باشند حتما میدونند که بانک در بازی نقش خاصی ندارد.به وسیله این مد شما میتوانید یک شبکه ATM در بازی راه اندازی نمایید

ابتدا .netscriptHook را نصب نموده و محتویات مد رو در پوشه scripts در دایرکتوری بازی کپی نمایید.

به بازی رفته و برای نمایش نزدیک ترین باجه کلید B را فشار دهید.
هنگامی که به باجه مورد نظر رسیدید کلید B را دوباره فشار داده تا عملیات آغاز گردد.
سپس با کلید های UP و Down میزان پولی که میخواهید در لحظه انتقال دهید
(همچنین به وسیله Page UP و Page Down میتوانید این عملیات را با سرعت بیشتری انجام دهید)
برای کنسل کردن عملیات دکمه Delete را فشار دهید
هر روز به میزان 1% از پول شما بابت هزینه سرویس کم خواهد شد
............................................................
پول هایی که در حساب شما باشند با مرگ و یا دستگیری شما از دست نخواهد رفت (برعکس پول هایی که شما به همراه دارید)

شما میتوانید تا مبلغ 999999999$ پول را در حساب خود داشته باشید. (این میزان میزان نهایی در نظر گرفته شده توسط سازندگان بازی برای بازی است چه با ترینر و چه بدون ترینر.)

برای تغییر در تنظیمات فایل BankAccunt.ini را ویرایش نمایید

(نسخه دیگری از این مد با کارایی مشابه و ساختار متفاوت مدت ها قبل در سایت های خارجی منتشر شده بود که از معایب آن کار نکردن با نسخه های گوناگون بازی مخصوصا پچ
1.0.7.0 بازی بود)

(نقشه باجه های موجود در بازی)

RE: مدهای سری بازی GTA - Mr.Sina - 01-24-2012 11:06 PM

(برای بزرگنمایی بر روی عکس کلیک نمایید)

New Joker | GTA IV

این هم جوکر در بازی arkham city

RE: مدهای سری بازی GTA - saman_aryan2010 - 02-05-2012 10:47 PM

دمت گرم عالی بود دادش خیلی حال کردم ای کاشک سازنگان چهر نیکو را به چهر ادلف هیتلر کبیر فاتح هم تغیر میدادند چون چهره نیکو حال نمی ده ای کاش چهرش را پچ ها ایند یشود به چهره قدرتمند ادولف هیتلر تغیر داد دعا برای ان روزOhMyGOD

RE: مدهای سری بازی GTA - Mr.Sina - 02-09-2012 01:13 AM

با سلام دوست عزیز.سازندگان تغییری نمیدهند.مد نویس ها از جمله خود من تغییر میدن.راک استار از همون ابتدا هم با مد نویسی و تغییرات تو جی تی ای مخالف بود خصوصا تقییراتی که باعث میشد شخصیت بازی های دیگر شرکت ها به این بازی راه پیدا کنن.الان هم به خاطر همین مسائل مد نویسی توسط فعالان خارجی خیلی کم شده و افزونه هایی که نوشته میشه اصلا کیفیت نداره.ولی خوب ما در ایران هستیم و از بابت این تهدید ها خیالمون راحته.در صورت تمایل برات چهرشو میسازم اگر دوست داشتی از طریق پیام پروفایل بگو که واسه کدوم نسخه از بازی میخوای تا واست بسازم
با تشکر

RE: مدهای سری بازی GTA - Mr.Sina - 02-11-2012 07:35 PM

Max Payne | GTA SA / GTA IV

در حالی که هنوز بازی مکس پین 3 منتشر نشده است ، شما میتوانید لذت بازی کردن با مکس پین را در جی تی ای تجربه کنید.

این مد برای GTA IV مدتیست که منتشر شده،حال علاوه بر IV این امکان برای شما فراهم شده تا این مد را در GTA SA نیز تجربه نمایید.فکر کنم اولین مدی هست اینجا که همزمان برا 2 نسخه عرضه میشود.

RE: مدهای سری بازی GTA - saman_aryan2010 - 02-14-2012 07:42 PM

دادش خیلی با حالی جدی می تونی برایم تغیر بدهی یک دنیا ممنونت میشوم اگر برای نسخه grand theft anto (liberty city) اگر پچ این بازی را برای من بسازی خدایی یک دنیا نه یک عالم ممنونت میشوم داش در ضمن دادش لیک نرم افزارggmm که برای تغیر در بازی جی تی ای سندادرسون داده بود برای من کار نمی کنه اگر لینکش چک کنی ممنون میشوم باز هم از شما دوست ایرانی عزیز خودم ممنون هستمOhMyGODOhMyGODOhMyGODPinki

RE: مدهای سری بازی GTA - Mr.Sina - 02-14-2012 08:53 PM

با سلام و درود
درباره لینک ها چک کردم و سالم بود.بفرمایید دوست عزیز یک بار دیگه هم در جای دیگری آپلود کردم

درباره مد هم فکر میکنم منظورت بازی Episodes from Liberty City باشه ولی از اونجا که اکثر بازی های جی تی ای تو شهر لیبرتی سیتی هستن نفهمیدم کدوم بازی دقیقا مد نظرت بود.
اما خبر خوب این که هم برای شما دوست عزیز و هم برای دیگر طرفداران این شخصیت،این مد رو هم برای سری های سان آندریاس و وایس سیتی و هم برای IV و DLC های اون (Episodes from Liberty City و...) خواهم ساخت.اخبار بعدی متقابلا در همین تاپیک اعلام خواهد شد،
موفق باشید