Pars Gamers Forums
افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - نسخه قابل چاپ

+- Pars Gamers Forums (http://www.parsgamers.com/forum)
+-- انجمن: سخت‌افزار (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- انجمن: مشاوره و راهنمایی (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر (/showthread.php?tid=5432)

صفحه ها: 1 2

افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Ali Venom - 08-25-2012 09:26 PM

[تصویر: TP-LINK_TL-WA500G.jpg]

سلام خدمت همه دوستان
چند وقت پیش خونه ی یکی از اقواممون یه مودم وایرلس دیدم که پشت انتنش یه چیزی مثل ماهواره داشت وبرد وایرلسش خیلی زیاد بود منم یه فکری به ذهنم رسید اومدم اجراش کردم و واقعا جواب داد الان برد مودمم حدودا دو برابر شده
کارش خیلی سادست فقط به یه قوطی نوشابه فلزی نیاز دارید مراحل کار رو در ادامه به صورت کامل براتو توضیح میدم
[تصویر: Boromir_IMAG0351_Copy__8c1db56487.jpg]
1: خوب مرحله اول که سخت ترین و حساس ترین مرحله هم هست اینه که به ارومی درب قوطی رو بازی کنید و نوشابه رو نوش جان کنیدbiggrin

[تصویر: Boromir_IMAG0352_Copy__e8554426c3.jpg]
2: حالا قست ته نوشابه را به وسیله پیچ گوشتی یا قیچی سوراخ کنید فقط دقت کنید که پهنای ان از پهنای انتن مودم وایرلس شما زیاد بیشتر نوشد چون به خوبی بر روی انتن قرار نمیگیرد

[تصویر: Boromir_IMAG0353_Copy__e68506a22c.jpg]

3: حال مانند تصویر مقابل قسمت سر آن را جدا کرده و از بالا تا پایین قوطی را برش بزنید

[تصویر: Boromir_IMAG0354_Copy__b9f7f94286.jpg]
4: بعد قسمت پایین را طوری برش بزنید که هنوز قسمت از ورقه ی المینیومی به ته ان متصل باشد مانند تصویر بالا

[تصویر: Boromir_IMAG0355_Copy__708a8fb5a8.jpg]
5: حالا چند شئ سنگین یا یک اتو را برای مدتی بر رو روی ورقه ی باز شده قرار دهید تا صاف و باز شود(اشیاء سنگین رو حال کنیدbiggrin)
[تصویر: Boromir_IMAG0357_Copy__005a569ab8.jpg]
6: و دیگر تقریبا کار شما تمام شده است و میتوانید دیش دست ساز خود را بر روی انتن مودم خود به شکل زیر نصب کنید و انرا به جهتی که میخواهد از اینتنرت استفاده کنید قرار دهید انیکار باعث میشو ا امواجی که در جهت های ناخواسته منتشر میشوند به کمک دیش الومینیومی به سمت یک منقطه متمرکز با قدرت و برد بیشتر هدایت شوند

خوب دوستان میدونم کار خیلی ساده ای بود ولی در هر حال امیدوارم این اموزش به دردتون بخورهThumbup
پ.ن: دوستان بسیار دقت کنید که موقع برش زدن قوطی با لبه های ان دست خود را نبرید چون بسیار دردناک است(نصیحتی از یک داغ دیدهbiggrin)

RE: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Amirali Punk - 08-25-2012 09:40 PM

اسکیوز می من که مودمم آنتن نداره باید چیکار کنم؟؟biggrin
از شرکت مبین نت گرفتم که متاسفانه مثل شما اون سیخ سیخک رو نداره
آموزشی برای این داری؟؟biggrin
مودمم این شکلیه:
[تصویر: Indoor_modem_2.jpg]

RE: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Ali Venom - 08-25-2012 09:44 PM

والله هرچی به مغزم فشار میارم چیزی به ذهنم نمیرسه جز اینکه بری یه قوطی حلبی روغن رو پیدا کنی ببری بعد کل مودمت رو بزاری توشbiggrinOOp

RE: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Amirali Punk - 08-25-2012 09:51 PM

بزار امتحان کنم ببینم میشه یا نهbiggrin
1 ساعت دیگه بهت خبر میدمbiggrin
خدا کنه عمل کنهbiggrin

RE: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Amirali Punk - 08-25-2012 10:10 PM

25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wiعمل کردbiggrin
توجه داشته باشید که مودم باید خاموش باشد
اگه روشن باشه باید غزل خداحافظیش رو بخونیbiggrin

خب آموزش:
1.وسایل موردنیاز:یک عدد مودم بدون آنتن و یک قوطی حلبی روغن و دو قوطی نوشابه و یک میخ
2.همونطور که دوستمون گفت اول نوشابه را میل کنیدbiggrin
3.سر و ته قوطی نوشابه را بکنید تا فقط ورقه ی آلومینیومی آن بماند
4.ورقه ی آلومینیومی را از وسط دو نصف کرده تا دوتا شود
5.حال ورقه های آلومینیمی را به دو طرف مودم خود با چسب بچسبانید
6.حال قوطی دوم نوشابه را مانند آموزش دوستمان سوراخ کرده و مانند یک آنتن در آورید و میخ را از آن سوراخ رد کنین در واقع این جا میخ جای آنتن عمل میکند.
7.حال سر قوطی حلبی روغن را جدا کرده و مودم را داخل آن بزاریدbiggrin
8.حال میخ را به بالای قوطی حلبی روغن بچسبانید(انگار که آنتن قوطی حلبی است)
9.حال دیگر کار شما تموم است فقط کافیست که مودم را روشن کنید biggrin

.
.
.
.
.
سوالی بود در خدمتمbiggrin
شرمنده حال و حوصله ی عکس گرفتن نداشتمbiggrin

RE: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Ali Venom - 08-25-2012 11:44 PM

جان من امیر علی اگه واقعا این کارو کردی یه عکس از مودمت بگیر بزار ببینیم چه طوری شده الان با این آدرس هایی که دادی باید شبیه ماهواره ی امید شده باشهbiggrin

RE: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Amirali Punk - 08-25-2012 11:55 PM

سیم اتصال به کامپیوتر موبالمو گم کردمeykhodaaaa
فردا اگه پیدا کردم سریعا میزارمbiggrin
از دیروز که رفتم خونه پسر داییم تا الان پیداش نمیکنمeykhodaaaa
بهش گفتم ولی میگه که اونجا جا نمونده

RE: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Amirali Punk - 08-26-2012 12:10 AM

راستی یه سوال دیگه
ببینم شما سر قوطی نوشابه رو با چی کندین؟؟biggrin

RE: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Ali Venom - 08-26-2012 12:34 AM

به ادوارد دست قیچی گفتم بیادbiggrin
من که با قیچی بریدم

RE: افزایش برد و قدرت مودم های وایرلس تا دو برابر - Amirali Punk - 08-26-2012 12:40 AM

با قیچی بریدی اینقدر صاف از آب دراومده؟؟؟
من با چاقو بریدم پدرم در اومدbiggrin